Кіпрська Церква офіційно визнала автокефалію Православної Церкви України

Митрополит Епіфаній

«За мир усього світу, за добрий стан святих Божих Церков і за з’єднання всіх Господу помолимось», – ці слова під час сьогоднішнього богослужіння по-особливому звучали в моєму серці, адже Господь наш Ісус Христос далі єднає нас всіх у любові. Сьогодні через літургійне поминання кіпрським Предстоятелем у Диптиху імені Митрополита Київського – Кіпрська Церква офіційно визнала автокефалію Православної Церкви України.
Тобто 5 з 15 диптихіальних Церков вже визначили свою позитивну позицію. Думаю, що незабаром ми будемо говорити про більшість з числа Помісних Церков, які послідують Томосу про автокефалію ПЦУ, але цей процес, безперечно, вимагає часу.
Найважливішим є те, що хоча пандемія коронавіруса дещо уповільнила фізичну комунікацію між Церквами, процес визнання православним світом автокефалії Православної Церкви України вже очевидно є незворотній.Висловлюю щиру вдячність Архієпископу Нової Юстиніани і всього Кіпру Блаженнійшому Хризостому II, який сьогодні вперше пом’янув моє ім’я як Предстоятеля Православної Церкви України у Диптиху Православних Церков під час синодальної спільної Божественної літургії у м. Пафос.
Упевнений: попереду в нас благотворна співпраця – у любові, мирі та єдності, якими нас благословив Господь.

Опубліковано
В категорії Архів

Автор admin

Створення веб-проектів та їх контент-підтримка.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.